Ogólnopolski Konkurs "Zuch"


2026-06-01

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „ZUCH”, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

 Miło nam poinformować, że Gabriel Szemik, uczeń klasy 1a, zdobył tytuł laureata, zajmując 15 miejsce w edycji semestralnej konkursu.

 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich talentów!