Ogólnopolski Konkurs "Zuch"
Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „ZUCH”, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Miło nam poinformować, że Gabriel Szemik, uczeń klasy 1a, zdobył tytuł laureata, zajmując 15 miejsce w edycji semestralnej konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich talentów!
