Aktualności

drukuj
2019-10-16

Dzień Nauczyciela na wesoło!

Dzień Nauczyciela na wesoło!
Dzień Nauczyciela na wesoło!

11 października 2019 r. z okazji Dnia Nauczyciela w naszej szkole już po raz drugi odbył się turniej Kocham Cię, szkoło!, który podobnie jak w poprzednim roku wzbudził ogromne emocje i dostarczył moc wrażeń. Turniej został przygotowany przez uczniów klasy 8, 6a, 6b i 5a.

Brawurowo poprowadziły go Alicja Maciąg oraz Weronika Mędrzak, które błyskotliwie reagowały na to, co się dzieje na scenie oraz umiejętnie wchodziły w interakcję z publicznością.

Do wspólnej zabawy stanęły dwie czteroosobowe drużyny: nauczyciele pod przewodnictwem pani Ewy Górskiej oraz uczniowie, na czele których stanęła Weronika Adamczyk. Obie drużyny mogły liczyć na radę i wsparcie wspaniałej publiczności.

Nad poprawnym przebiegiem turnieju czuwało jury, któremu przewodniczył pan dyrektor Dariusz Mędrzak, a towarzyszyli mu przedstawiciele nauczycieli i braci uczniowskiej. Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach, między innymi: w kalamburach, zabawie „Jaka to melodia” czy odgadując hasła w przebraniu z literami.

Dużych emocji dostarczyły również dwie konkurencje sportowe. Rywalizujące drużyny cały czas mogły liczyć na wspaniały doping publiczności w białych i kolorowych koszulkach, która nie tylko żywiołowo wspierała swoje drużyny, ale też w razie potrzeby podpowiadała. Poza tym publiczność chętnie włączyła się we wspólną zabawę, śpiewając piosenki odgadnięte przez zawodników.

Dodatkowo zmagania obu drużyn urozmaiciły układy taneczne i akrobatyczne opracowane przez uczennice z klasy 6a i 6b oraz scenka „Top uczeń” przygotowana przez uczniów z klasy 8.

Rywalizacja do samego końca była bardzo zacięta i emocjonująca. Ostatecznie wygrała drużyna nauczycieli, jednak najważniejsza w tym dniu była wspólna zabawa i duża dawka humoru.