Aktualności

drukuj
2019-07-01

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
W dniu 19 czerwca 2019 r. poranną mszą świętą i uroczystą akademią zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. W czasie uroczystości wręczono nagrody uczniom kończącym rok szkolny z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne rodzicom.  Pożegnaliśmy też uczniów klas III Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej.
Uroczystość swoją obecnością uświęcili zaproszeni goście:  dyrektor Wydziału Infrastruktury Społeczej w Urzędzie Gminy Kęty - p. Tomasz Bielecki, radny Gminy Kęty i sołtys Bielan - p. Janusz Raj, radny Gminy Kęty i sołtys Łęk - p. Andrzej Drabek, radny Gminy Kęty - p. Jakub Goc, ks. proboszcz - Andrzej Zając, przedowdnicząca KGW w Bielanach - p. Małgorzata Gabryś, przedstawiciel Gminnej Biblioteki Pbulicznej w Kętach - p. Zofia Sysak, przedstawiciel Ośrodka Zdrowia w Bielanach - p. Janina Jedlińska.

Dyrektor szkoły wraz z dyrektorem Wydziału Infrastruktury Społeczej w Urzędzie Gminy Kęty - p. Tomaszem Bieleckim wręczali nagrody uczniom i listy gratulacyjne rodzicom:


 Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej wyróżnieni za naukę z wpisem do księgi „Mały Prymus”

Antoni Adamaszek, Maja Jasińska, Hanna Nykiel, Marcel Pawlusiak, Milena Smolarczyk, Julian Sordyl, Antoni Żmudka, Emilia Gabryś, Kamila Gabryś, Wiktoria Nizio, Anna Oleksy, Gabriela Radosz, Emilia Rusin, Jakub Drabek, Krzysztof Kozieł, Antoni Matusiak, Wiktor Sysak, Magdalena Dziedzic, Maurycy Fetko, Kamila Gabryś, Lena Grunwald, Lena Haczek, Jan Jamróz, Klara Krasoń, Piotr Mędrzak, Anna Pawlusiak, Zofia Pawlusiak, Jan Skwarczyński, Sara Wójcicka.


 Uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum wyróżnieni za naukę z wpisem do „Złotej Księgi”

Amelia Matyas, Katarzyna Bogdziun, Maksymilian Sordyl, Igor Adamus, Edyta Kwarciak, Aleksandra Mrozik, Wiktoria Kolasa, Faustyna Jamruz, Amelia Krasoń, Piotr Bułaś, Szymon Kurdziel, Paulina Maciąga, Krystian Lekki, Zuzanna Mrozik, Wioletta Kozieł, Julia Mrozik, Wiktoria Spiesz, Julia Tlałka, Maja Człowiek, Klaudia Gabryś, Kamila Kwarciak, Emilia Kubarek, Dawid Merta, Krystian Wójcik, Martyna Gabryś, Ewelina Chowaniec,  Mateusz Słonka, Kordian Pawlusiak, Patryk Hoder, Weronika Mędrzak, Alicja Maciąg, Paulina Hrapkowicz, Weronika Adamczyk, Sara Kolasa, Anastazja Wasztyl, Zuzanna Chmurska, Roksana Nowak, Zofia Zemanek.

Kl. 8
Zuzanna Bielecka, Oliwia Haczek, Rafał Bujarek, Filip Pawiński, Kacper Żmudka, Pamela Marusza, Wiktor Halski, Kinga Szetyńska.

Kl. IIIA

Kinga Kasprowska, Dominik Maciąga, Barbara Dudek, Patrycja Bienia, Wiktoria Chowaniec.
Kl. IIIB
Sandra Merta, Wiktoria Chabrowska, Gabriela Teda, Karol Nowak.

„KLUCZ DO SUKCESU” SZKOŁA PODSTAWOWA - kl. 4-6
LAUREACI: Mrozik Julia, Spiesz Wiktoria, Tlałka Julia – 5b, Jamróz Faustyna, Bułaś Piotr, Krasoń Amelia, Kurdziel Szymon – 5a,  Matyas Amelia – 4a,

ZWYCIĘZCY: Zuzanna Mrozik i Wioletta Kozieł – KL. 5b, średnia ocen: 5,54

„KLUCZ DO SUKCESU” SZKOŁA PODSTAWOWA KL. 7-8 i 3 GIMNAZJUM

LAUREACI:
Hoder Patryk, Maciąg Alicja, Mędrzak Weronika, Adamczyk Weronika, Kolasa Sara, Hrapkowicz Paulina – kl.7
Haczek Oliwia, Pawiński Filip – kl. 8 i Kasprowska Kinga – kl. 3A


ZWYCIĘZCA - Zuzanna Bielecka – KL. 8, średnia ocen – 5,39

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów i wspaniałych wakacji.